Interneto svetainių kūrimas - kodėl verta rinktis mus?

Interneto svetainė – tai vizitinė kortelė internete. Tad jeigu Jūsų verslas jaunas, ar tik atradote save – interneto svetainių kūrimas kaip tiks Jus dominanti paslauga.

Kaip tai vyksta?

Pirmoji interneto svetainė – tai tarsi pastatyti pirmą namą. Idėja, projektas, leidimai, sąlygos, darbas, apgyvendinimas. Šis procesas yra tiek sunkus, tiek paprastas. Svarbiausia neužsistovėti vienoje vietoje ir nesureikšminti vieno iš šių punktų. Tada darbas vyksta sklandžiai ir paprastai.

Mes stengiamės sužinoti ko Jūs pageidaujate ir skirtingai nei mūsų konkurentai, paaiškiname visą procesą Jums suprantama kalba. Todėl suprantate kiekvieną iš proceso punktų ir jaučiatės dalyvaujantis komandiniame darbe kartu su mumis.

Didelė pasiūla, o naudos mažai?

Žmonėms patinka skambios frazės, girdėti posakiai ar nesuprantami terminai, tad labai lengva žmogui įteigti, jog pirkdamas paslaugą – jis išgelbės pasaulį. Bet ar tikrai? Kartais jam reikia tiesiog interneto svetainės ir būti pastebėtam.

Mes niekada nesiūlome daugiau, nei norite ar galite įsigyti. Nerekomenduojame pirkti, jei nežinote ar naudosite. Bendradarbiaujant visada yra galimybė įdiegti ateityje, tad ir mokėti pinigus reikės ateityje. O Jūsų pečių neslėgs „VIP“, „Pro“ ar „Starter“ planai. Bendraukime paprastai!

Esate tikras, kad Jūsų neapgaudinėja?

Interneto svetainių kūrimas, pardavimas ar nuoma. Tad visada įsitikinkite ką perkate. Jums meluos, teigdami, jog tai tas pats. Tačiau taip nėra.

Interneto svetainių pardavimas. Jums neretai siūlys nemokamų Jooma, Magento, Wordpress sistemų pagrindu pagamintus puslapius, taikant nemokamus dizainus. Tad paklauskite savęs? Kodėl turite mokėti už tai, kas yra nemokama? O jei jau mokate pinigus, kodėl tada tiek daug?

Interneto svetainių nuoma. Dabar populiaru tiesiog išsinuomoti sistemą, kuri irgi yra nemokama, nepriklauso Jums ir turi nemokamą dizainą. Šį dizainą naudojate Jūs ir dar keletas svetainių Jūsų mieste. Ne tik pigu, bet ir gėda.

Interneto svetainių kūrimas. Šis procesas neretai paremtas naudojant rimtus įrankius. Zend, CakePHP, Yii, Symphony. Šis darbas kiek sunkesnis, tačiau vertas kūrinio pavadinimo. Tokios sistemos neretai būna unikalios ir gerokai saugesnės, nei nemokamo kodo produktai, kurių saugumo spragos viešai platinamos internete.

Mūsų patirtis rodo, jog net naudojant nemokamą ir lengvai administruojamą – Wordpress sistemą. Kliento rankose ji tampa pažeidžiama ir pasenusi vos po 3 mėnesių. O neprofesionalių programuotojų parašyti unikalų moduliai trukdo kokybiškai ją atnaujinti.

Lankstumas - SVARBIAUSIA

Mes nesiūlome nemokamų sistemų, išdarkydami jų pagrindus, kad ateityje atnaujinimas taptų galvos skausmu. Mūsų kodas švarus, universalus ir visiems suprantamas. Tad tegu internetinių svetainių kūrimas tegu būna kūrimu, o ne prekyba.