Kompiuterių tinklai

Gyvenate nuosavame name ir miegamajame neturite ryšio? Ar darbe piko metu, vos tik prisėdus Petrui – visame ofise sulėtėja internetas? Abiem atvejais Jūs turite problemą, kuriai reikia žinių.

Nustatykime problemą

Tai gali būti piktas kaimynas, su neteisingais bevielio tinklo nustatymais. Sugedęs ar nuo elektros įtampos šuolių nukentėjęs įrenginys. Darbuotojo kompiuteris su virusu ar Torrent programa. Net neteisingai sujungtas tinklo kabelis gali tapti problema, jei Jūsų tinklo apkrova nemaža.

Sudarykime planą

Nustačius problemą – siūlome sprendimo būdus. Atsižvelgiam į finansines galimybes ir Jūsų darbo laiką. Tad esant pageidavimui – tinklo keitimo darbai gali vykti ir nedarbo metu.

Patirtis rodo, jog nemažai tinklo specialistų turi savo numylėtinius tinklo įrangos gamintojus. Neretai tuos, kurių sertifikatus turi arba daug metų dirba. Tačiau tokia įranga kainuoja daugiau. Nebūtina pirkti Cisco, jei Jūsų įmonė to neišgali. Yra kitų gamintojų, kaip TP-LINK, D-LINK ar ASUS, kurių alternatyvos tenkins Jūsų poreikius keliasdešimčia kartų pigiau.

Sprendimas

Suradome problemą, pasiūlėme sprendimą. Kas lieka? Sutarti laiką ir viską sutaisyti. Kompiuterių tinklai – svarbi darbo dalis. Todėl neleiskite jog ji trukdytų Jums dirbti.